Gizlilik İlkeleri

Bilgilerin Korunması ve Kullanılması

Web sitemiz, girilen bilgilerin güvenliği için SSL sistemini kullanır. Bu nedenle, bilgiler internette bulunan diğer şahıslar tarafından görülemez. Bu koruma, elektronik posta (e-mail) vb. yollar ile gönderilen bilgiler için etkili değildir. Bilgisayar korsanları tarafından koruma sisteminin etkisiz hale getirilmesi halinde oluşacak zararlardan hesaphesap.com sorumluluk kabul etmez.

Bilgi Kaynakları

Kullanıcılarla alakalı olarak elde edilen bilgiler, sizlere en iyi hizmeti sunmaya yöneliktir. Elde edilen bilgiler aşağıda bulunan şekillerde sağlanmaktadır.

1- Sizin Tarafınızdan Sağlanan Bilgiler

İnternet sitemizi kullanarak veya e-posta ve benzeri yollarla bize sağlamış olduğunuz bilgiler tarafımızca kaydedilmektedir. Elde edilen bilgiler, tamamıyla özgür iradenizle tarafımıza iletilmektedir. Bu bilgileri bize iletip iletmemekte özgürsünüz.

Tarafımıza ilettiğiniz bilgilerin doğru olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanıltıcı, yanlış veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi talep haklarını etkileyebilir. Böyle durumlarda hesaphesap.com hiç bir sorumluluk kabul etmez. Bu nedenlerden dolayı hesaphesap.com bir zarara uğrarsa, bu zararın tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

2- Otomatik Olarak Sağlanan Bilgiler

İnternet sitemize girdiğiniz esnada, sizi diğer kullanıcılardan ayırmasını sağlayan ve cookies olarak isimlendirilen tanımlama sistemiyle, daha önce yapmış olduğunuz ziyaretler ve almış olduğunuz hizmetler gibi konularda elde edilen bilgilerdir.Düşünceleriniz Bizim İçin Önemli
Sitemizde bulunan veya bulunmasını istediğiniz hesaplama araçlarını, değişmesini veya yeni gelmesini istediğiniz özellikleri bizlerle paylaşabilirsin. Önerileriniz eşliğinde sitemizi her geçen gün geliştiriyoruz.
En Çok Kullanılan 3 Hesaplama Aracı
Kredi Hesaplama Sigara Maliyeti Yüzde Hesaplama
Reklam